İstiklal Mahallesi Biga Yolu Üzeri 3.Km Çan / Çanakkale

HAKKIMIZDA

40 yılı aşkın tecrübesiyle her türlü nakil vasıtalarının üst yapı ; Değişik tiplerde Sac Kasa Damper, Hafriyat Damperi, Sal Dorse, Damperli Dorse imalatını gerçekleştirmektedir. Şasi olarak müşterilerimizden teslim aldığımız araçları tamamıyla kendi bünyemizde, üst yapısını yaparak , kullanıma hazır halde müşterilerimize teslim etmekteyiz. Ayrıca yedek parça satış ve bakım hizmeti de verilmektedir.

Çanakkale ‘nin Çan İlçesinde, küçük bir atölyede üretime başlayan firmamız, zaman içinde büyüyerek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmuştur. Bugün mülkiyeti kendisine ait , 12000 m2 lik arazi üstünde 3000 m2 lik kapalı alanda, gelişmiş makina parkıyla ve tecrübeli kadrosuyla üretimine devam etmektedir.

ISO 9001 Kalite yönetim sistemiyle üretimlerine devam eden firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini üst düzeyde bulundurmayı hedeflemiş, satış öncesi ve sonrası verdiği güven sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Üstün kaliteli ürünlerimiz ve sağladığımız istihdam sayesinde Türk ekonomisine katkılarımızdan dolayı gurur duyuyoruz.